Loki ma datę premiery! Disney potwierdza debiuty Star Wars: The Bad Batch i Monsters at Work

Filmy i seriale
1067V
Loki ma datę premiery! Disney potwierdza debiuty Star Wars: The Bad Batch i Monsters at Work
Wojciech Gruszczyk | 24.02.2021, 18:46

Disney właśnie potwierdził ostateczną datę premiery „Lokiego”, „Star Wars: The Bad Batch” oraz „Monsters at Work”. Widzowie mogą szykować się na trzy ciekawe produkcje, które zostaną udostępnione na Disney+ w następnych tygodniach.

„Loki” to trzeci serial z Marvel Cinematic Universe, który rozbuduje MCU i zapewni widzom mnóstwo frajdy. Teraz Marvel potwierdził ostateczną datę premiery i historia zostanie udostępniona 11 czerwca. Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ ta opowieść od pierwszej zapowiedzi intryguje widzów.

Jednak jeszcze przed tym debiutem, na Disney+ zostanie udostępniony początek „Star Wars: The Bad Batch” – jest to animowany serial przygotowany przez Dave'a Filoniego. Tytuł będzie zarówno sequelem oraz spin-offem „Star Wars: The Clone Wars”. Premierę zaplanowano na 4 maja.

Disney ujawnił również ważny szczegół dla fanów „Potworów i Spółki”, ponieważ „Monsters at Work” zadebiutuje 2 lipca. Serial animowany będzie spin-offem i zarazem bezpośrednią kontynuacją filmu z 2001 roku.

Jesteście zainteresowani produkcjami z Disney+? Przeczytajcie nasze recenzje „WandaVision” (pierwsze 3 odcinki), „Co w duszy gra” oraz „The Mandalorian”.

Źródło: Twitter: LokiOfficial, DiscussingFilm

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych