Valheim. Gracze zadziwiają niesamowitymi konstrukcjami. Wieża Saurona i Sokół Millennium w grze

News
1711V
Valheim. Gracze zadziwiają niesamowitymi konstrukcjami. Wieża Saurona i Sokół Millennium w grze
Bartosz Dawidowski | 24.02.2021, 12:10

Valheim stanowi póki co chyba największe, pozytywne zaskoczenie 2021 roku. Tytuł, o którym pare miesięcy temu prawie nikt nie słyszał, obecnie bije rekordy sprzedaży.

Już trzeci tydzień Valheim rządzi w rankingu sprzedaży na Steam, wyprzedzając takie tuzy jak Nioh 2, GTA 5 czy Sea of Thieves, wspierane przez ogromne akcje marketingowe. Na Steamie rozeszły się już 3 mln kopii tego survivalu wikingów.

Nie same wyniki sprzedażowe Valheim imponują najbardziej. Niesamowite jest to, ile osób bawi się w tym samym momencie w Valheim. Tytuł osiągnął już rekordowy wynik 498 tysięcy graczy bawiących się w tym samym czasie w Valheim, co stanowi wynik o wiele lepszy np. od Rainbow Six Siege (120 tysięcy), Rust (224 tysiące), GTA 5 (146 tysięcy) czy Apex Legends (195 tysięcy osób).

Gracze spędzający setki godzin w Valheim już chwalą się swoimi niesamowitymi dziełami, wykorzystującymi rzemieślnicze aspekty przygody wikingów. Jedna z takich prac czeka na was za darmo w serwisie Nexus Mods - to monumentalna Czarna Wieża, forteca Saurona, czyli Barad-dur z "Władcy Pierścieni", odtworzona przez zaledwie 2 osoby: Rynborga i Thangela. Warto też zerknąć, jak konstrukcja prezentuje się poniżej, na filmiku.

To nie koniec niesamowitych projektów wykonanych w Valheim przez fanów. W ostatnich dniach wrażenie robiło High Hrothgar z najwyższego punktu Skyrim czy Sokół Millennium z "Gwiezdnych wojen".


https://youtu.be/xW1CuEcKa3c
https://youtu.be/q-ckfdw1aSk
https://youtu.be/3Rppy5hRVjE

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/valheim-player-makes-saurons-tower-and-it-is-huge/1100-6487989/?ftag=CAD-01-10abi2f

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych