Roger Żochowski Roger Żochowski 25.06.2010 14:52
WRC wraca na konsole
625V

WRC wraca na konsole

Fani WRC nie są w ostatnich latach rozpieszczani przez producentów gier. Na szczęście (bądź też nie) firma Milestone, ruszyła w końcu z tematem, prezentując całkiem klimatyczny zwiastun. Niestety, nieco później wyciekł również gameplay.xxxxx
 

 

Milestone do tej pory nie zabłysnęło specjalnie geniuszem, bowiem produkcje takie jak Evolution GT, S.C.A.R. czy V8 Racing, to typowe średniaki, żeby nie napisać crapy. Twórcy nowego WRC obiecywali małą rewolucję na rynku, podpartą licencją FIA , w której skład weszli nie tylko znani kierowcy, ale również trzynaście rajdów odbywających się w różnych zakątkach świata. Zanim jednak przejdę dalej zapoznajcie się z pierwszym zwiastunem.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]Wygląda obiecująco prawda? Lecimy dalej z obietnicami. Jedną z zalet gry miał być bardzo zaawansowany model zniszczeń, a co się z tym wiąże, dopracowana do perfekcji fizyka. W standardzie była również mowa o realistycznym modelu jazdy oraz przepięknej oprawie. Pozostaje mi już tylko zaprosić Was na filmik z gameplayu, abyście sami mogli ocenić, czy wszystkie, albo chociaż część z tych obietnic, udało się spełnić.

 

 

 [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]


 

Tagi: Milestone wrc 2010