Games with Gold na marzec ujawniony. Microsoft szykuje 4 gry na Xboksy

News
3107V
Games with Gold na marzec ujawniony. Microsoft szykuje 4 gry na Xboksy
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 17:02

Microsoft właśnie ujawnił zestaw czterech gier przygotowanych dla klientów Games with Gold. Gracze mogą liczyć na między innymi Metal Slug 3 – poznajcie pełną listę produkcji zmierzających do użytkowników.

Games with Gold na marzec 2021 roku

 • Warface: Breakout 
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen:  66%
 • Vicious Attack Llama Apocalypse 
  - Rok premiery: 2018
  - Średnia ocen: TBA
 • Metal Slug 3 
  - Rok premiery: 2008
  - Średnia ocen: 78%
 • Port Royale 3 
  - Rok premiery: 2012
  - Średnia ocen: 56% 

Po naprawdę dobrym zestawieniu w lutym, Microsoft właśnie ujawnił gry w Games with Gold na marzec i trzeba przyznać – mogliśmy liczyć na ciekawsze zestawienie. Microsoft podkreśla, że wszystkie gry włączymy na Xboksach Series X|S lub Xboksie One, a produkcje pobierzemy w ramach dwóch abonamentów: Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Najciekawszą pozycją marca jest... Metal Slug 3? Mam sporo dobrych wspomnień z tym IP i pewnie włączę w wolnej chwili „Trójkę”, by ponownie postrzelać do przeciwników wykorzystując rozbudowany arsenał.

Można jednak już teraz założyć, że znacznie ciekawsze gry trafią do nas za sprawą Xbox Game Pass. Już od dawna Microsoft skupia się na rozbudowaniu katalogu XGP i akurat w tej usłudze systematycznie możemy liczyć na przynajmniej kilka ciekawych pozycji, które ogrywamy w ramach oferty.

Jak oceniacie zestawienie? 

Źródło: Xbox Polska

Komentarze (75)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper