Star Wars Squadrons w dużej promocji. Gra dostępna za zaledwie 49 zł

Promocje gier
1323V
Star Wars Squadrons w dużej promocji. Gra dostępna za zaledwie 49 zł
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 13:54

Star Wars Squadrons to jedna z niespodzianek ubiegłego roku, bo choć produkcja nie była specjalnie promowana, to jednak została ciepło przyjęta przez graczy oraz dziennikarzy. Tytuł jest teraz dostępny w dużej promocji i pudełkowe wydanie produkcji kupicie za zaledwie 49 zł.

Star Wars: Squadrons zadebiutowało w październiku i produkcja od premiery była dostępna w mniejszej cenie. Electronic Arts tłumaczyło, że decyzja została podjęta z powodu skali gry, która nie oferuje wielu trybów, a dodatkowo kampanię możemy ukończyć w 8-10 godzin.

Mimo to tytuł zebrał pochwały, gracze prosili o dodatkową zawartość, a w swoim czasie deweloperzy przygotowali wsparcie dla nowych konsol – tytuł działa nawet w 120 klatkach na sprzęcie Microsoftu.

Nie wszyscy byli przekonani, czy warto sięgać po Star Wars Squadrons za 150 zł, niektórzy narzekali na ofertę za 99 zł, ale za 49 zł? To naprawdę dobra opcja, by wrzucić na półkę fizyczne wydanie gry, która faktycznie może sprawić sporo radości.

Star Wars Squadrons w dużej promocji

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się ze Star Wars Squadrons, to serdecznie polecam sprawdzić kilka materiałów, ponieważ gra oferuje bardzo przyjemny gameplay i aż dziw bierze, że EA nie zdecydowało się na rozwinięcie tej koncepcji.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/star-wars-squadrons-komin-na-pc-playstation-4-oraz-xbox-one-za-49-zl-w-rtv-euro-agd/

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper