Iza Łęcka Iza Łęcka 23.02.2021 12:36
Silent Sector
653V

Silent Sector to gra stworzona przez fanów kosmicznych bitew. Twórcy zapraszają do odległej części galaktyki

Studio Rake in Grass opracowało oldskulowy science-fiction RPG w otwartym świecie, który zapewni dziesiątki niezapomnianych zmagań. Zobaczcie zwiastun Silent Sector i poznajcie szczegóły dotyczące pozycji.

Akcja Silent Sector została umiejscowiona w odległej części galaktyki, gdzie na porządku dziennym są walki frakcji o jak największe zyski. Wszyscy pragną zdobyć niezwykle cenny minerał zwany Eldorite.

Główny bohater Silent Sector nie ma zbyt dużo szczęścia, przez co szybko traci statek oraz ładunek, a na domiar złego musi spłacić długi i zemścić się na admirale Zedzie. Gracze mają okazję skupić się na losach protagonisty, decydując się na karierę kupca, bogatego górnika, sławnego poszukiwacza przygód lub budzącego postrach najemnika.

W Silent Sector weźmiecie udział w dynamicznych pojedynkach, będziecie przemierzać otwarte lokacje (generowane pół losowo) w ponad 60 unikalnych statkach, skorzystacie z szerokiego arsenału i wspomożecie jedną z siedmiu frakcji. W trakcie odkrywania kolejnych tajemnic wszechświata, postać będzie brała udział w zabawnych misjach. Inspiracją dla studia Rake in Grass były klasyczne produkcje, takie jak Elite, Freelancer i Rebel Galaxy, serial telewizyjny „Firefly” oraz filmy „Ostatni prawdziwy mężczyzna” i „Brudny Harry”, a w ścieżce dźwiękowej usłyszycie między innymi utwory Marcosa Colla.

Produkcja zadebiutowała w zeszłym tygodniu na PC i jest dostępna na Steam.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1159680/Silent_Sector/

Tagi: oldskulowy science-fiction RPG pc premiera RPG Silent Sector steam zwiastun