Allegro rozdaje kupony. 20 zł na kolejne zakupy

Promocje gier
2292V
Allegro rozdaje kupony. 20 zł na kolejne zakupy
Iza Łęcka | 23.02.2021, 09:29

Allegro zaprasza użytkowników do ciekawej promocji, dzięki której można otrzymać kupon na kolejny zakupy. Nowi i powracający klienci obniżą swoje następne zakupy o 20 zł – poznajcie wszystkie szczegóły oferty.

Allegro rozpoczęło nową promocję, która może zainteresować sporą grupę użytkowników. Rozdawane są kupony o wartości 20 zł dla nowych oraz powracających klientów – akcja została opracowana z myślą o konsumentach, którzy wcześniej nie zrobili zakupów na Allegro lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie dokonali żadnej transakcji.

„Ta promocja jest dla Ciebie, jeśli nie robiłeś zakupów na Allegro nigdy lub od 12 miesięcy”.

Po spełnieniu powyższych warunków wystarczy wejść na specjalną witrynę, gdzie czeka kupon do odebrania. Trzeba jednak pamiętać, że zniżka jest aktywna wyłącznie 23 i 24 lutego, 20 zł należy wydać w ciągu 2 dni, a zakupiony produkt musi kosztować przynajmniej 50 zł.

Promocja Allegro może okazać się znakomitą propozycją, jeżeli w najbliższych dniach zamierzacie skorzystać z serwisu i przykładowo obniżyć cenę zdobytej gry ze 100 do 80 zł. Ulgę znajdziecie po zalogowaniu na konto Allegro w zakładce Moje konto - kupony lub w trakcie wybrania metody płatności.

Zamierzacie skorzystać z oferty? Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Allegro – na tej witrynie możecie także odebrać kupon.

Źródło: https://lowcygier.pl/nie-tylko-gramy/kupon-20-zl-na-zakupy-na-allegro-dla-nowych-i-powracajacych-uzytkownikow/

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper