Diablo 2 Resurrected ma trafić na wszystkie konsole i PC. Konkretne przecieki o odświeżonej grze

Plotka
3917V
Diablo 2 Resurrected ma trafić na wszystkie konsole i PC. Konkretne przecieki o odświeżonej grze
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 13:13

Jeszcze dzisiaj może zostać zaprezentowany Diablo 2 Resurrected, a w Sieci pojawiły się nowe przecieki dotyczące produkcji. Blizzard ma zapewnić pozycję na wszystkie konsole oraz zadbać o kilka interesujących funkcji.

Czy Diablo 2 Resurrected zostanie dzisiaj ujawnione? Z tym pytaniem mierzą się fani uniwersum Blizzarda, jednak wiele na to wskazuje, że faktycznie możemy usłyszeć o odświeżonej przygodzie. W Sieci pojawiły się konkretne informacje dotyczące pozycji.

PracticalBrush12 to informator, który zdradził między innymi szczegóły ostatniego Nintendo Directa oraz Monster Hunter Rise. Teraz gracz postanowił wypowiedzieć się na temat Diablo 2 Resurrected i jego zdaniem – nadciąga kawał ciekawej gry.

Blizzard ma wrzucić Diablo 2 Resurrected na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksy Series X|S, Xboksy One, Nintendo Switcha oraz PC. Tytuł zaoferuje cross-progresję, więc gracze mają swobodnie przechodzić pomiędzy urządzeniami.

„W takim razie również D2R yay, nadchodzi! Jest to remaster – oryginalna gra dosłownie działa pod nowym silnikiem graficznym 3D 60fps, więc oznacza to, że rozgrywka jest identyczna! Jest nawet przełącznik do zmiany grafiki w locie!”

Twórcy mają podobno zapewnić możliwość przejścia pomiędzy klasyczną a odświeżoną oprawą (identycznie jak w przypadku WarCrafta 3 Reforged), ale w grze pojawi się znacznie więcej:

„Zremasterowany dźwięk i przerywniki! Wspólny schowek! Zaawansowane podsumowanie statystyk – nie musisz już więcej liczyć! Możliwość automatycznego zbierania złota! Wsparcie dla kontrolerów (jako, że gra trafi na wszystkie główne konsole, Switch również). Shift do porównania! Dynamiczne oświetlenie, ale wciąż ciemne jak w oryginale! Cross-progresja! Nie jesteś zmuszony do bycia online, aby grać, tylko raz! Możesz się zapisać na techniczną alfę, gra powinna pojawić się w tym roku!”

Premiera w 2021 roku? Brzmi to bardzo, bardzo ciekawie. Zdaniem informatora, na BlizzConline pojawi się także Diablo 4 – deweloperzy mają ujawnić klasę łotrzyka (korzysta z łuków, kusz, mieczy i sztyletów) i większą personalizację (skóra, tatuaże, makijaż, kolor włosów).

W Diablo 4 mają także pojawić się specjalizacje klasowe, które są powiązane z frakcją, do której gracz będzie wykonywał misje.

„Dropy przedmiotów różnią się wyglądem w zależności od lokacji (miecz to bułat na pustyni, ale na północy to już szeroki miecz). Możesz dostosować swojego konia do własnych potrzeb! Obozy potworów, które możesz podbić dla ludzi! Specjalna waluta PvP w pewnym obszarze, jest używana do kosmetyków, można ją zbierać nieoczyszczoną zabijając potwory, ale kiedy ją oczyścisz - każdy może zaatakować i zabić cię i ukraść te shardy.... Brak słów o testach i premierze.”

Musicie pamiętać, że są to wyłącznie plotki, ale zapraszam na 23:00 – wspólnie możemy się przekonać, czy Diablo 2 Resurrected faktycznie nadciąga.

Źródło: https://wccftech.com/diablo-ii-resurrected-features-both-classic-and-remastered-visuals-game-is-coming-to-all-major-consoles-rumor

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper