Sea of Thieves popularniejsze niż kiedykolwiek po wydaniu aktualizacji na XSX. Rare mocno rozwija swój hit

News
1685V
Sea of Thieves popularniejsze niż kiedykolwiek po wydaniu aktualizacji na XSX. Rare mocno rozwija swój hit
Bartosz Dawidowski | 19.02.2021, 10:42

Wygląda na to, że aktualizacja Sea of Thieves, wydana niedawno z myślą o Xbox Series X, która zapewniła nam animację na poziomie 120 fps, mocno zwiększyła zainteresowanie tym pirackim tytułem.

Sea of Thieves w styczniu otrzymało aktualizację zapewniającą tryb 120 fps na Xbox Series X/S, a 18 lutego wystartowało w grze nowe wydarzenie, wprowadzające m.in. świeże wędkarskie atrakcje (szczegóły w filmiku poniżej). Gracze doceniają nieustanne wsparcie, które zapewnia Rare - okazuje się, że zainteresowania tą piracką przygodą jest wyższe niż kiedykolwiek wcześniej.

Joea Neate ujawnił, że w styczniu 2021 roku na serwerach Sea of Thieves bawiło się jednocześnie więcej osób, niż kiedykolwiek wcześniej. Wynik jest lepszy nawet od premierowych tygodni gry.

"Bycie w takiej sytuacji po aż 3 latach od premiery jest niesamowite. Dziękuję wszystkim, którzy są z nami od samego początku i tym, którzy dopiero niedawno do nas dołączyli. (...) 2021 rok powinien być najmocniejszy w dziejach gry, jeśli chodzi o bogactwo nowej zawartości" - napisał Joe Neate ze studia Rare.

Rare podkreśla, że obecnie nad rozwojem Sea of Thieves pracuje więcej deweloperów, niż po premierze gry. Sieciowy tytuł ma być intensywnie wspierany jeszcze przez długi czas.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/sea-of-thieves-is-thriving-devs-promise-the-biggest-year-yet-in-terms-of-content-ah0xM8n82tyo

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper