Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2021 09:32
Resident Evil Remix
674V

Resident Evil Remix zaskakuje. Gameplay z fanowskiego projektu pokazuje ciekawy pomysł

Sympatycy serii Resident Evil chętnie zaskakują społeczność i jedną z interesujących propozycji przygotowywanych przez fanów jest Resident Evil Remix. Zobaczcie długi gameplay z odświeżenia pierwszej odsłony na silniku Resident Evil 4.

O Resident Evil Remix zrobiło się głośno w zeszłym roku, gdy Mr. Curious opublikował pierwszy gameplay ze swojej propozycji. Twórca modyfikacji postanowił wykorzystać silnik Resident Evil 4 i przenieść na niego pierwszy Resident Evil.

Autor wciąż pracuje nad projektem, więc w Sieci wylądował kolejny, długi gameplay, który pozwala spojrzeć na jego wizję. Mr. Curious chętnie rozbudowuje pozycję dodając nowe elementy, korzysta z części Resident Evil 4 (między innymi inwentarz), ale też chętnie znacząco rozszerza projekt – możecie się o tym przekonać oglądając poniższy materiał.

Resident Evil Remix będzie wymagał do zainstalowania oryginalnej wersji Resident Evil 4, co pewnie nie będzie problemem dla entuzjastów tego IP.

Jak widać społeczność Resident Evil potrafi tworzyć bardzo ciekawe projekty, które naprawdę warto wspierać. Jeśli jesteście fanami marki – zachęcam także do zainteresowania się akcją polskich fanów RE, którzy mają nadzieję, że zmienią decyzję Capcomu dotyczącą braku lokalizacji Resident Evil Village.

Źródło: https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/here-are-47-minutes-of-gameplay-from-the-resident-evil-fan-remake-in-resident-evil-4/

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Remix