Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2021 19:35
Xbox Series S
1025V

Xbox Series S promowany przez Xbox Polska. Poznajcie 10 atutów Xboksa

Microsoft rozpoczął nową generację od dwóch konsol i Xbox Polska postanowiło zaprezentować „najmniejszego Xboksa w historii”. Jakimi atutami charakteryzuje się sprzęt? Sprawdźcie materiał rodzimego oddziału.

W zeszłym roku na rynku pojawiły się Xbox Series X i Xbox Series S, ale zdecydowanie mocniejszą oraz bardziej znaną propozycją wydaje się „X”. Xbox Polska najwidoczniej chce zachęcić graczy do mniejszej propozycji i właśnie opublikowano ciekawy materiał.

Ania i Piotrek z Xbox Polska wspominają o 10 atutach Xboksa Series S – niska cena, ray tracing, mały rozmiar, szybkie wczytywanie rozgrywki czy też Quick Resume? Film zbiera ciekawe informacje dotyczące urządzenia.

W moim odczuciu Xbox Series S jest idealnym sprzętem dla młodszych graczy lub entuzjastów elektronicznej rozgrywki, którzy nie liczą na najwyższą jakość (4K) w każdej pozycji. To sprzęt przygotowany do wyznaczonego grona odbiorców – nie są to hardcorowcy, ale dla nich na rynku znalazł się Xbox Series X.

Wspominam o tym materiale z jednego powodu – skusiliście się na Xboksa Series S? Mam wśród znajomych kilku graczy, którzy kupili „małego Xboksa” i teraz chętnie ogrywają na nim katalog Xbox Game Pass, co w sumie jest dobrą opcją dla tego sprzętu.

Warto przypomnieć, że Microsoft wczoraj ujawnił FPS Boost, który ulepsza pierwsze gry na Xboksy Series X|S. Wcześniej poznaliśmy nowe gry z Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Polska Xbox xbox polska Xbox Series S