Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.02.2021 14:25
MotoGP 21 na pierwszym zwiastunie i screenach. 4K, 60 fps i błyskawiczne loadingi na PS5 i XSX
685V

MotoGP 21 na pierwszym zwiastunie i screenach. 4K, 60 fps i błyskawiczne loadingi na PS5 i XSX

Wydane w kwietniu 2020 r. MotoGP 20 dostało bardzo dobre oceny, a wielu recenzentów stwierdziło, że marka dostała najlepszy model jazdy w dziejach serii. Już niedługo ta fizyka jazdy motocyklami może zostać jeszcze poprawiona, bo nadciąga MotoGP 21.

Właśnie ujawniono istnienie MotoGP 21, które wjedzie na rynek z rykiem silnika szybciej, niż by się można spodziewać. Data premiery MotoGP 21, które zmierza na Switch, PC, PS5, PS4, XSX i XOne to 22 kwietnia 2021 r. Osoby posiadające konsole aktualnej generacji (PS5, XSX i XSS) będą się cieszyć z rozdzielczości 4K przy 60 fps. Deweloperzy zapowiadają też bardzo krótkie loadingi na PS5 i XSX.

Co nowego zapewni nam MotoGP 21? Włoski zespół Milestone położył nacisk przede wszystkim na udoskonaloną Sztuczną Inteligencję oponentów na torze. Druga najważniejsza sprawa to wzbogacony i ulepszony system menadżerski w trakcie Kariery. Milestone wspomina też o ulepszeniach w symulacji działania zawieszenia i hamulców. Po kraksach zawodnicy będą musieli dobiegać i podnosić leżące motocykle (dawniej dochodziło do respawnu jeźdźca już na maszynie). 

Wiemy już, że zwiększono limit zawodników w zmaganiach sieciowych. Na torze będzie mogło teraz rywalizować online aż 22 graczy (w poprzedniej edycji współzawodniczyć mogło tylko 12 osób).

Poniżej czeka na was pierwsza zajawka MotoGP 21 a w naszej galerii pierwsze opublikowane screenshoty.

Źródło: https://www.jioforme.com/motogp21-details-and-release-date/182790/

Tagi: milestone motocykle motogp motogp 21