The Legend of Zelda: Twilight Princess i The Wind Waker mają trafić na Nintendo Switcha w 2021 roku

Gry (plotka)
1334V
The Legend of Zelda: Twilight Princess i The Wind Waker mają trafić na Nintendo Switcha w 2021 roku
Iza Łęcka | 18.02.2021, 11:26

Wczorajsza zapowiedź The Legend of Zelda: Skyward Sword HD najprawdopodobniej stanowi dopiero przedsmak atrakcji dla fanów Linka. Jeszcze w tym roku na Nintendo Switchu mają znaleźć się odświeżone The Legend of Zelda: Twilight Princess i The Legend of Zelda: The Wind Waker.

W zeszłym roku mogliśmy zapoznać się z plotkami dotyczącymi trzech odsłon serii The Legend of Zelda, które miały powrócić i już w 2021 roku zasilić bibliotekę Nintendo Switcha. Zamiast trylogii, wczoraj zobaczyliśmy zapowiedź The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, na podstawie której stworzono już pierwsze porównania zestawiające oryginał z nową wersją.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani Nintendo zaczęli jednak zastanawiać się, gdzie podziały się The Legend of Zelda: Twilight Princess i The Legend of Zelda: The Wind Waker? Okazuje się, że gry jeszcze w 2021 roku mogą trafić na hybrydową konsolę Big N.

Powyższy scenariusz zwiastują Andy Robinson z VGC oraz Tom Phillips z Eurogamera:

Co ciekawe, serwis VGC był jednym z pierwszych, jaki zdradził niespodzianki Japończyków przygotowane z okazji 35-lecia Super Mario, które w późniejszym czasie okazały się prawdą. Na zapowiedzi dotyczące historii Linka i Zeldy będziemy musieli najpewniej zaczekać, lecz jeśli dziennikarze się nie mylą, to jeszcze w tym roku będziemy mogli poznać trzy odświeżone Zeldy... Choć opcja ta może okazać się znacznie droższa od wydania w jednym pudełku.

Źródło: https://nintendoeverything.com/rumor-zelda-twilight-princess-hd-and-zelda-the-wind-waker-hd-coming-to-switch-later-in-2021/

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper