Warframe otrzyma wiele świeżych atrakcji w najbliższych tygodniach. Nowości w reklamie

News
997V
Warframe otrzyma wiele świeżych atrakcji w najbliższych tygodniach. Nowości w reklamie
Bartosz Dawidowski | 16.02.2021, 12:24

Digital Extremes stworzyło jeden z najmocniejszych tytułów free-to-play w Warframe dzięki konsekwentnemu rozwijaniu tej produkcji. W drodze są już kolejne nowości.

Dzięki wielu ważnym nowościom, Warframe stało się w 2020 roku jednym z najpopularniejszych tytułów free to play na świecie. Teraz, z finansowym wsparciem firmy Tencent Digital Extremes zapewnia, że szykują się jeszcze lepsze miesiące dla Warframe, które doczeka się szeregu ważnych atrakcji,.

Już teraz możemy podejrzeć, co szykują dla nas deweloperzy na koniec zimy i wiosnę 2021 roku. Przede wszystkim chodzi o nowy ekwipunek i o świeże wydarzenie Call of the Tempestarii, w którym wybierzemy się w głąb terytorium Corpus. Tutaj mamy poznać genezę nowego warframe'a, zwanego Savegothem. Na tę atrakcję możemy liczyć już w marcu 2021 r.

W lutym otrzymujemy 2 mniejsze limitowane czasowo wydarzenia. Star Days, które się już rozpoczęło, będzie trwać do 25 lutego w Fortnie. Z kolei wydarzenie Lunar Renewal, w ramach którego mamy do dyspozycji m.in. nowe skórki dla broni, zaczyna się dzisiaj (16 lutego) i zostanie zakończone 5 marca 2021 r.

Ostatnio Warframe doczekało się aktualizacji wizualnej dla PS5, która zapewniła niezwykle szybkie loadingi i znacznie ulepszoną grafikę 4K/60 fps.

Źródło: własne

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper