Iza Łęcka Iza Łęcka 15.02.2021 08:16
PS5 APU
2673V

PS5 ze zdjęciami APU i procesora. Gracze szukają informacji o PlayStation 5

Podczas „Drogi do PlayStation 5” nie odpowiedziano na część pytań społeczności dotyczących budowy PS5. Gracze biorą sprawy we własne ręce i dokładnie poznają konsolę Sony, dzięki czemu w Sieci pojawiają się nowe materiały prezentujące między innymi APU.

W Sieci pojawiły się pierwsze ujęcia matrycy PlayStation 5, które zostały opracowane przez FritzchensFritz – autor specjalizuje się w przygotowywaniu zdjęć w podczerwieni i prezentuje różne chipsety.

Obecnie na warsztat wzięte zostało PS5, czego efektem są pierwsze materiały. Jego praca pozwoli społeczności wgłębić się w projekt inżynierów Sony, a w niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać kolejne informacje dotyczące możliwości nowej generacji. Już teraz pojawiły się wstępne analizy APU, choć autor podkreśla, że niezbędne jest jeszcze wykonanie dodatkowych fotografii, by dokładniej przedstawić projekt Japończyków.

Aktualnie FritzchensFritz zauważa, że w PS5 brakuje niektórych elementów Zen 2 od AMD. W formie ciekawostki przedstawione zostało, jak zamontowany ciekły metal odbija różne kolory.

Źródło: Twitter: FritzchensFritz

Tagi: playstation 5 ps5 Sony