Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.02.2021 10:43
Tales from the Borderlands Switch
487V

Tajwańska agencja ratingowa zdradza Tales from the Borderlands na Switcha i kilka innych gier

Po niemalże dwóch latach nieobecności na rynku, rewelacyjne Tales from the Borderlands powraca do sprzedaży i to nie byle jak, bo wskoczy również na nowe platformy, o czym donosi tajwańska agencja Taiwan Digital Game Rating Committee.

Wspomniana agencja ratingowa dodała do swojej bazy danych kilka bardzo ciekawych pozycji, zdradzając kilka niespodzianek szykowanych przez wydawców na najbliższe miesiące.

Dzięki PEGI wiemy już, że Tales from the Borderlands trafi nie tylko na konsole poprzedniej, ale także i aktualnej generacji, dzięki czemu w pełnej krasie nacieszą się nimi posiadacze PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S. Dzięki Tajwańczykom dowiedzieliśmy się także, że tytuł trafi również na Nintendo Switch, a jak dobrze wiemy hybrydowa konsolka Japończyków świetnie nadaje się do takich produkcji.

Ponadto okazuje się, że Capcom szykuje kolejną kolekcję przygód pewnego adwokata w postaci The Great Ace Attorney Chronicles - paczka ma trafić na PC, PS4 i Nintendo Switch, a w jej skład wejdą obie odsłony sagi z Nintendo 3DS. Jakby tego było mało, Switch otrzyma także port SnowRunnera wydanego w kwietniu 2020 roku oraz Secret Neighbour, całkiem ciekawy spin-off Hello Neighbour.

Ostatnią z nowości będzie także zbliżająca się premiera Genshin Impact w wersji na PlayStation 5.

Tagi: Tales from the Borderlands Telltale Games