Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.02.2021 08:30
PS5 DualSense sprzedaż
854V

PS5 DualSense najlepiej sprzedającym się akcesorium growym w styczniu 2021. Kontroler robi furorę w USA

Wygląda na to, że możliwości nowego kontrolera od Sony bardzo przypadły graczom do gustu - żadnego innego akcesorium nie kupowano w ubiegłym miesiącu tak często.

Najnowszy kontroler do Sony, który stworzony został z myślą o PlayStation 5, a więc DualSense, to prawdziwa innowacja. Gracze, którzy mieli okazję go używać, mocno zachwalają możliwości, które oferuje - od haptycznych wibracji, aż po adaptacyjne triggery. Nic nie jest jednak idealne, a ostatnie dni świetnie pokazują, że pad cierpi na pewne problemy. I wygląda na to, że mowa o bardzo dużej skali.

Nawet takie kłopoty nie przeszkadzają Sony w sprzedawaniu sporych liczb kontrolerów. O jakich konkretnie wynikach mowa? Tego niestety nie podano do publicznej informacji. Jak jednak wynika z raportu popularnej grupy analityków NPD, DualSense był najlepiej sprzedającym się akcesorium związanym z grami wideo w styczniu 2021 w Stanach Zjednoczonych.

Co więcej - nie jest to jedyny sukces Sony. Zestaw słuchawkowy PlayStation Pulse 3D okazał się najlepszy w swojej kategorii! W pewnym sensie jest to bez wątpienia ogromne osiągnięcie dla japońskich gigantów branży, ale chciałoby się pomarzyć, jak wielki byłby wynik, gdyby nie problemy z dostępnością. Jestem przekonany, że spore grono osób chętnie dołożyłoby swoją cegiełkę do rezultatu.

Źródło: https://segmentnext.com/2021/02/12/dualsense-best-selling-january-2021/

Tagi: dualsense playstation ps5 sony