PS5 w 3 zestawach. Promocja na pakiety z PlayStation 5

News
5251V
PS5 w 3 zestawach. Promocja na pakiety z PlayStation 5
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 13:56

Do sprzedaży właśnie trafiły trzy zestawy PS5. Gracze mogą kupić konsolę z różnymi dodatkami i propozycja może zainteresować wielu klientów wyczekujących na PlayStation 5. Poznajcie szczegóły.

Na koniec tygodnia w Media Expert właśnie pojawiły się trzy zestawy na PlayStation 5. Sytuacja jest interesująca, ponieważ według sklepu – w tym wypadku możemy skorzystać z promocji. Klienci zaoszczędzą 250 zł na każdym z wymienionych niżej zestawów.

Szczerze mówiąc są to naprawdę ciekawe pakiety, ponieważ za każdym razem zainteresowani otrzymają najnowszego Spider-Mana, jedną z najlepszych gier z poprzedniej generacji oraz dodatkowo mogą zapoznać się z trzecim tytułem. Moim zdaniem najciekawiej wypada pakiet z Demon's Souls (PS5) (sprawdźcie moją recenzję), ale oczywiście także pudełko z Sackboyem (przeczytajcie recenzję) będzie świetną opcją dla wielu – szczególnie, gdy na konsoli mają grać młodsi gracze.

Biorąc pod uwagę, jakie oferty pojawiały się w ostatnich dniach oraz ceny na różnych aukcjach, trzeba przyznać, że Media Expert dzisiaj nie zawiódł. To oczywiście nadal nie będzie opcja dla graczy, którzy chcą kupić konsolę w cenie startowej bez dodatków, ale jak widać – aktualnie na takie atrakcje nie możemy liczyć.

PS5 w zestawach

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-w-zestawie-z-3-grami-od-2809-zl-dostepna-w-media-expert/

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper