Brooklyn 9-9 zbliża się do wielkiego zakończenia. 8. sezon będzie ostatnim

Filmy i seriale
1059V
Brooklyn 9-9 zbliża się do wielkiego zakończenia. 8. sezon będzie ostatnim
Iza Łęcka | 12.02.2021, 13:07

Widzowie „Brooklyn 9-9” muszą szykować się na wielkie zakończenie serialu. NBC potwierdziło, że nadchodzący ósmy sezon będzie ostatnim. Zabawna opowieść o policjantach z nowojorskiego komisariatu została już raz wskrzeszona w 2018 roku.

„Brooklyn 9-9” jest produkcją rozwijaną od 2013 roku, jednak po pięciu seriach FOX zrezygnował z dalszego kręcenia przygód stróżów prawa, które doczekały się kontynuacji dzięki NBC. Osiem sezonów wydaje się jednak wystarczającą liczbą, bowiem jak zapowiedziano, serial komediowy nie będzie dalej rozwijany.

Ostatnia historia zostanie podzielona na dziesięć epizodów i jeśli nikt inny nie zdecyduje się na kolejne prace, to Andy Samberg, Andre Braugher, Terry Crews, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz, Joe Lo Truglio, Dirk Blocker oraz Joel McKinnon Miller już więcej nie wcielą się w ulubieńców widzów z całego świata.

NBC zaprezentuje ostatnie odcinki w ramach ramówki na przełomie 2021-2022 roku. Do wiadomości nie zostały podane szczegóły rezygnacji z serialu, jednak w ostatnich miesiącach twórcy „Brooklyn 9-9” spotkali się z krytycznymi komentarzami przez prezentowany obraz policji. Zdaniem części widzów, komediowa produkcja wystarczająco nie poruszyła tematów brutalności policjantów oraz rasizmu – szczególnie w obliczu śmierci George'a Floyda. W konsekwencji autorzy wraz z obsadą przekazali 100 tysięcy dolarów na rzecz National Bail Fund Network i zapowiedzieli, że najnowsze odcinki poruszą problematyczne kwestie.

Sprawdźcie nasze recenzje ostatnich dostępnych odcinków – „Brooklyn 9-9” 7 i „Brooklyn 9-9” 6.

Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/brooklyn-nine-nine-to-end-with-season-8-on-nbc-1234906311/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych