A Writer's Odyssey na efektownym zwiastunie przed premierą. Chińska fuzja fantasy z sci-fi

Filmy/seriale
1130V
A Writer's Odyssey na efektownym zwiastunie przed premierą. Chińska fuzja fantasy z sci-fi
Bartosz Dawidowski | 11.02.2021, 12:22

W najbliższych latach będziemy z pewnością nie tylko grać w chińskie gry (już to robimy - vide Genshin Impact czy Bright Memory), ale też oglądać coraz więcej filmów z Państwa Środka. Najbliższy taki obraz to A Writer's Odyssey.

"A Writer's Odyssey" opowiada o pewnym autorze książek, który odkrywa zadziwiającą zdolność. Facet potrafi wpływać na rzeczywistość poprzez pisane przez siebie historie. Ta umiejętność jest tak niebezpieczna dla pewnych wpływowych grup, że na pisarza zostaje wydany wyrok. W filmie prześledzimy starcie głównego bohatera z wysłanymi przeciwko niemu zabójcami.

Za reżyserię filmu odpowiada Lu Yang, a sama opowieść stanowi adaptację książki "To Kill A Novelist". Lu Yang reżyserował wcześniej "Brotherhood of Blades" i "The Sacrifice".

Ciekawie wypada połączenie motywów science fiction z fantasy w "A Writer's Odyssey". Drugi zwiastun filmu wydaje się jeszcze bardziej efektowny, niż pierwszy filmik, który mogliśmy oglądać kilka tygodni temu. W Stanach Zjednoczonych i Chinach film będzie można obejrzeć już jutro, 12 lutego 2021 r. Nie wiadomo jeszcze, co z premierą obrazu w Europie.

Źródło: https://deadline.com/video/chinese-tentpole-assassin-in-red-us-release-international-trailer/

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper