Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2021 18:47
Harmony's Odyssey
457V

Harmony's Odyssey może zaskoczyć koncepcją. MythicOwl ujawniło produkcję

MythicOwl zaprezentowało kolejną produkcję i najnowsza propozycja warszawskiego studia może zaintrygować. Twórcy zaproszą graczy na logiczną przygodówkę, która zostanie osadzona między światem współczesnym, a popularną mitologią. Poznajcie szczegóły Harmony's Odyssey.

W 2021 roku na rynku zadebiutuje Harmony's Odyssey i będzie to przygodowo-logiczna produkcja, w której współczesny świat w komediowy sposób łączy się z mitologią. Twórcy chcą przedstawić ciekawskie Cyklopy nałogowo gapiące się na swoje smartfony lub też Minotaury uczęszczające na mecze Byczego Futbolu.

Akcja gry skupi się na tytułowej Harmony, która choć jest adeptką sztuki magicznej, to ma spory problem – jej różdżka została skradziona przez kota i przez jego figle różne krainy zostały połączone.

W całej opowieści będziemy podróżować po odległych krainach, by przywrócić porządek zaburzony przez tajemnicze siły oraz wspomnianego, niesfornego zwierzaka.

Na dobry początek twórcy pokazali zwiastun, który wygląda naprawdę ciekawie. Entuzjaści łamigłówek 3D powinni pamiętać o tym tytule – jeszcze w tym roku odbędzie się premiera na PC (Steam) i Nintendo Switchu.

Tak prezentują się szczegóły Harmony's Odyssey:

  • Przygodowa gra logiczna z interaktywnymi łamigłówkami 3D
  • 7 różnorodnych światów wypełnionych popularnymi, współczesnymi mitami
  • Fascynujące mini-gry z elementami akcji
  • Czarująca oprawa graficzna i klimatyczna, magiczna ścieżka dźwiękowa
  • Wesołe i zadziorne stworzenia, które dają się lubić
  • Przemyślane zagadki i łamigłówki do rozwiązania
  • Urozmaicone elementy komediowe, łączące mity i codzienne, popularne zwyczaje

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Harmony's Odyssey MythicOwl Zapowiedź