Sonic the Hedgehog 2 oficjalnie. Paramount Pictures pokazuje logo i potwierdza datę premiery

Filmy i seriale
918V
Sonic the Hedgehog 2 oficjalnie. Paramount Pictures pokazuje logo i potwierdza datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 10.02.2021, 16:27

Paramount Pictures właśnie opublikowało krótki materiał prezentujący oficjalną nazwę najnowszej produkcji z Niebieskim Jeżem w roli głównej. „Sonic the Hedgehog 2” zadebiutuje w przyszłym roku i dzisiaj poznaliśmy ostateczną datę premiery filmu.

Od miesięcy wiemy o wstępnych pracach nad drugim filmem Sonica, ale dopiero teraz Paramount Pictures oficjalnie ujawnia nazwę produkcji oraz ujawniło ostateczną datę premiery. „Sonic the Hedgehog 2” zadebiutuje 8 kwietnia 2022 roku.

Wytwórnia przedstawiła krótki teaser, który potwierdza wcześniejsze plotki – Tails pojawi się w produkcji. W samym materiale wykorzystano także utwór z Emerald Hill Zone, co jest na pewno ciekawym Easter Eggiem dla fanów uniwersum.

Pierwszy „Sonic the Hedgehog” wygenerował ponad 306 mln dolarów na całym świecie, ale warto pamiętać, że Paramount Pictures z powodu pandemii zdecydowało się na szybką premierę w cyfrowej dystrybucji.

Już w zeszłym miesiącu informowaliśmy, że prace na planie „Sonic the Hedgehog 2” mają ruszyć w marcu, więc najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku, by aktorzy mogli rozpocząć prace nad przygotowaniem historii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper