The Last of Us 2 z darmowym motywem na PS4. Odbierzcie świetny prezent

News
2960V
The Last of Us 2 z darmowym motywem na PS4. Odbierzcie świetny prezent
Wojciech Gruszczyk | 10.02.2021, 14:30

Do jutra możecie odebrać darmowy motyw do PS4 z The Last of Us 2. Deweloperzy zapraszają do pobierania dynamicznej grafiki, która prezentuje główną bohaterkę w dwóch wersjach – za dnia oraz nocą.

Sony nie zdecydowało się na zaoferowanie graczom większej personalizacji ekranu startowego PS5, ale wielu graczy wciąż cieszy się elektroniczną rozgrywką na PS4, więc na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy zdecydują się odebrać prezent.

Motyw „Dzień/Noc” z The Last of Us 2 prezentuje Ellie obok drzewa – w jednej sytuacji protagonistka trzyma gitarę, w drugiej przygotowuje się do kolejnego ataku przeciwników. Grafika jest dynamiczna (widzimy między innymi efekt pochodni), a twórcy nie zapomnieli o przyjemnym dźwięku.

The Last of Us 2 to najbardziej doceniona produkcja w historii, więc pewnie wśród naszych czytelników znajduje się wielu fanów produkcji, którzy chętnie upiększą ekran startowy PS4 za pomocą takiego motywu.

Pamiętajcie jedynie, że grafikę możemy odebrać tylko do jutra. Poniżej zobaczycie, jak prezentuje się propozycja przygotowana przez Naughty Dog.

Źródło: Twitter: butcher_pl

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper