Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2021 18:28
Spider-Man 3 Tom Holland
1710V

Spider-Man 3 jednak bez trzech Pająków? Tom Holland zaprzecza ciekawej plotce

Od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące „Spider-Man 3” – według doniesień w filmie mają pojawić się różni superbohaterowie oraz nawet wielu znanych antagonistów. Sprawę postanowił poruszyć Tom Holland, który zaprzeczył informacjom.

„Spider-Man 3” od dawna elektryzuje fanów Marvel Cinematic Universe, ponieważ według plotek film miał zaprezentować nietypową historię, podczas której zobaczylibyśmy w akcji trzech Spider-Manów – obok Toma Hollanda strój ikonicznego superbohatera mieli ponownie założyć Tobey Maguire i Andrew Garfield.

Po wielu tygodniach oczekiwań, sytuację postanowił skomentować Tom Holland, który niestety zaprzeczył, by miał okazję współpracować z innymi Spider-Manami:

„Nie, nie, oni nie pojawią się w tym filmie. Chyba, że ukryli przede mną największą informację, która moim zdaniem jest zbyt wielką tajemnicą, by mogli ją przede mną trzymać. Ale jak na razie, nie. To będzie kontynuacja filmów o Spider-Manie, które robiliśmy”.

Pomimo tak bezpośredniego komentarza, w Sieci pojawiły się informacje, według których Tom Holland miał celowo wprowadzić widzów w błąd, ponieważ Marvel chce zaskoczyć fanów.

Trzeba na pewno wspomnieć, że na planie „Spider-Man 3” pojawi się między innymi Doctor Strange, który w prosty sposób mógłby zaprosić do historii innych Peterów Parkerów. Aktualnie jednak stanowisko jest bardzo jednoznaczne.

Źródło: https://www.ign.com/articles/spider-man-3-tom-holland-denies-tobey-maguire-andrew-garfield-return-rumours?sf137935767=1

Tagi: Spider-Man Spider-Man 3 Tom Holland