Iza Łęcka Iza Łęcka 09.02.2021 13:01
Xiaomi Mi TV Q1 trafi do Europy
2217V

Xiaomi Mi TV Q1 trafi do Europy. 75-calowy QLED z HDMI 2.1 w bardzo dobrej cenie

Xiaomi potwierdziło kolejny niezwykle interesujący produkt, który już w marcu zawędruje do Europy. Producent przygotowuje QLED-a z HDMI 2.1, który może okazać się dobrą propozycją dla wielu graczy. Poznajcie szczegóły.

Wczoraj Xiaomi potwierdziło kolejny flagowy smartfon, jednocześnie przygotowany został odbiornik warty uwagi widzów, którzy zamierzają dokonać zmian w wyposażeniu RTV. Mi TV Q1 to 75-calowy QLED, który posiadać będzie aż trzy porty HDMI 2.1, więc gracze mogą liczyć na rozgrywkę w 4K przy 120 klatkach na sekundę.

Telewizor otrzyma także wsparcie HDR10, HDR10+ i Dolby Vision, natomiast nad odpowiednią jakością dźwięku czuwać będzie system stereo o mocy 30W (2 głośniki wysokotonowe oraz 4 niskotonowe). Chińczycy nie zapomnieli także o Dolby Audio i DTS-HD.

Producent zapowiedział marcowy debiut w Europie i jak się okazuje, Mi TV Q1 będzie dostępny w bardzo dobrej cenie. Przy zamówieniach przedpremierowych klienci zapłacą 999 euro (około 4481 zł), natomiast w późniejszym terminie urządzenie zostanie wycenione na 1 299 euro (około 5827 zł).

Wkrótce powinniśmy poznać ostateczną polską cenę, ale jeśli szukacie nowego odbiornika i jesteście przekonani do marki Xiaomi, to najnowsza propozycja chińskiego producenta może okazać się korzystną opcją.

Źródło: https://hdtvpolska.com/xiaomi-oglasza-swoj-pierwszy-telewizor-z-hdmi-2-1-75-calowy-qled-w-sprzedazy-w-europie-juz-w-marcu-cena-powala

Tagi: Mi TV Q1 Xiaomi Xiaomi Mi TV Q1 Xiaomi TV