Valheim ogromnym sukcesem. Zachwyty graczy i fenomenalna sprzedaż survivalu wikingów

News
2249V
Valheim ogromnym sukcesem. Zachwyty graczy i fenomenalna sprzedaż survivalu wikingów
Bartosz Dawidowski | 09.02.2021, 12:20

Wygląda na to, że mamy nowy, niespodziewany hit na Steam. Chodzi o Valheim, które zgarnia fenomenalne oceny od użytkowników i sprzedaje się wyśmienicie.

Valheim, którego premiera w wersji Early Access odbyła się na Steam 2 lutego 2021 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W jedny momencie w tytuł grało w trakcie weekendu ponad 130 tysięcy osób. Sprzedaż gry jest tak dobra, że wyprzedziła nawet Tale of Immortal (o sukcesie tej chińskiej produkcji pisaliśmy tutaj) i Nioh 2.

Gracze, którzy już kupili Valheim nie mogą się nachwalić tego tytułu. Oceny na Steam są wyjątkowo wysokie - aż 96% recenzji posiadaczy gry jest pozytywnych. Valheim jest zachwalane za świetnie zblanasowane, surivalowe motywy i przede wszystkim za mroczny klimat fantasy, mocno inspirowany kulturą wikingów. W grze zabawę prowadzi się w zespołach maksymalnie 10 osobowych (możliwa jest również zabawa singleplayer), przemierzając proceduralnie generowaną krainę, w której zajmujemy się budową osad i podbojami okolicznych ziem.

Ranking sprzedaży gier na Steam (ostatni tydzień):

 1. Valheim
 2. Tale of Immortal
 3. Nioh 2 - Complete Edition
 4. Total War: WARHAMMER III 
 5. Valve Index VR Kit
 6. Dyson Sphere Program 
 7. Rust
 8. Cyberpunk 2077 -
 9. Mass Effect™ Legendary Edition
 10. Sekiro: Shadows Die Twice - GOTY
   

Źródło: https://www.pcgamesn.com/valheim/steam Steam Chart

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper