Demon Slayer od autorów Dragon Ball Z: Kakarot na PS5 i XSX. Nadciąga adaptacja rekordowego filmu

News
1627V
Demon Slayer od autorów Dragon Ball Z: Kakarot na PS5 i XSX. Nadciąga adaptacja rekordowego filmu
Bartosz Dawidowski | 09.02.2021, 09:31

Już w grudniu donosiliśmy, że Japonia ma nowy megahit kinowy, który zarobił nawet więcej niż poprzedni rekordzista, czyli "Spirited Away". Demon Slayer uderzy nie tylko do kin, ale również do świata gier!

To już oficjalne: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan pojawi się na rynku w wersji na PS5, Xbox Series X, XOne, PS4 i PC. Wcześniej wydanie gry stanowiącej adaptacje bestsellerowej mangi (a niedawno też rekordowo zarabiającego anime) zapowiedziano tylko dla PS4.

W Demon Slayerze w trybie "Solo Play Mode" zostaną odtworzone wydarzenia znane z anime. Dostępny będzie też tryb Versus - offline lub online (walki 2 vs 2). Wstawki animowane do gry wykonał znany zespół specjalizujący się w anime Ufotable.

Do premiery Demon Slayera ma dojść jeszcze w 2021 roku. Niestety nadal nie doczekaliśmy się zwiastuna gameplayowego. Wiadomo natomiast, że nad tytułem pracuje sprawdzona ekipa CyberConnect2, autorzy Asura's Wrath, marki Naruto Shippuden i Dragon Ball Z: Kakarot. W galerii poniżej czekają na was pierwsze screeny.

Film animowany Demon Slayer pobił wszelkie rekordy w dziejach japońskiego kina. Więcej informacji na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: własne

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper