Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.02.2021 10:36
Metal Gear Solid - Animal Crossing Edition. Gameplay z gry tworzonej przez fana
711V

Metal Gear Solid - Animal Crossing Edition. Gameplay z gry tworzonej przez fana

Fani serii Metal Gear nie przestają zadziwiać swoją kreatywnością. Regularnie informujemy was o przeróżnych remake'ach tej marki, a tym razem możemy przyjrzeć się, jak mógłby wygląda Metal Gear Solid w wydaniu... Animal Crossing!

Bearly Regal znany jest z tworzenia niesamowitych, grywalnych projektów i przeróbek znanych gier. W zeszłym roku mogliśmy m.in. oglądać The Last of Us Part 2 w wydaniu "retro", czyli zobaczyć jak tytuł wyglądałby w wersji na pierwsze PlayStation. Tym razem użytkownik YouTube wziął na warsztat markę Metal Gear.

Twórca przedstawił wstępną wersję swojego najnowszego projektu pt. Metal Gear Solid - Animal Crossing Edition. Jak zapewnia Bearly Regal to grywalny kawałek kodu, a nie prerenderowana animacja. Prace nad tym przedsięwzięciem cały czas trwają.

Metal Gear Solid - Animal Crossing Edition zainspirowane jest oczywiście wydarzeniami i miejscówkami z kultowej gry Hideo Kojimy z 1998 roku. Całość wykonano w mangowo-karykaturalnej estetyce zaczerpniętej z marki Animal Crossing, która w obecnym, switchowym wydaniu, bije rekordy popularności. Wygląda to uroczo i pociesznie. Projekt ma się jeszcze mocno rozwinąć, więc pozostaje czekać na kolejne materiały wideo. Bearly Regal zapowiada, że wprowadzi niebawem znacznie więcej lokacji i przede wszystkim ślady na śniegu zostawiane przez buty Snake'a.

Tagi: animal crossing humor Metal Gear Solid