Xbox na podsumowaniu tygodnia. Ekipa z Microsoftu przypomina najważniejsze wydarzenia minionych dni

News
544V
Xbox na podsumowaniu tygodnia. Ekipa z Microsoftu przypomina najważniejsze wydarzenia minionych dni
Kajetan Węsierski | 07.02.2021, 09:30

Jeśli ominęły Was najważniejsze wydarzenia związane z konsolami Microsoftu z minionych dni, koniecznie rzućcie okiem na najnowsze wideo od Xbox Wire. 

Wczoraj pisaliśmy dla Was o nadchodzących premierach gier, jakie czekają nas w najbliższych dniach. Można śmiało napisać, że szału nie będzie. Nieco lepiej było natomiast w minionym tygodniu, gdzie pojawiło się sporo tytułów, w które bez wątpienia sporo osób chętnie zagra. Prócz tego dostaliśmy przecież kilka zapowiedzi i ciekawszych informacji - w świecie Xboksa dzieje się bowiem niemało. 

A jeśli pominęły Was najważniejsze doniesienia, warto rzucić okiem na podsumowanie, które przygotowała ekipa z Xboksa. Standardowo całość zawarto w kilkunastominutowym materiale wideo. Zebrano informacje, ogłoszenia oraz promocje, o których zdecydowanie warto pamiętać. Jak zawsze można skorzystać, aby upewnić się, że nie ominęły nas żadne newsy z ubiegłego tygodnia. 

W najnowszym odcinku napisano oczywiście o nowych grach, które trafią do usługi Xbox Game Pass (a będzie ich aż siedem, o czym pisaliśmy tutaj), ważnych promocjach oraz choćby starcie przedsprzedaży na mocno wyczekiwane . To jednak nie wszystko - zdecydowanie warto poświęcić chwilkę czasu i obejrzeć, na przykład do śniadania: 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/02/05/this-week-on-xbox-february-5-2021/

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper