Promocja na gry z PS5, PS4, XSX|S, XOne, Switch i PC. Cyberpunk 2077, GTA 5 i więcej w lepszych cenach

Promocje gier
7625V
Promocja na gry z PS5, PS4, XSX|S, XOne, Switch i PC. Cyberpunk 2077, GTA 5 i więcej w lepszych cenach
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2021, 14:17

Ruszyła wielka promocja na gry wydawane w naszym kraju przez firmę Cenega. Gracze mogą kupić produkcje na zróżnicowane platformy, a warto pamiętać, że dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły włączycie także na najnowszych konsolach. Sprawdźcie ofertę.

Cenega wrzuca na nasz rynek dziesiątki zróżnicowanych gier i systematycznie firma zaprasza graczy na ciekawe promocje. Najnowsza zatytułowana „otwieramy się na niskie ceny” nawiązuje oczywiście do wydarzeń w Polsce oraz różnych obostrzeń, ale najważniejsze jest w tym przypadku jedno – możemy zgarnąć pozycje w atrakcyjnych cenach.

Wydawca proponuje graczom tytuły na wiele platform (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, PC), a jednocześnie posiada umowy, dzięki którym proponuje klientom tytuły od największych wydawców – Take-Two, Bandai Namco, Activision czy też CD Projekt RED. Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

Promocja trwa do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów, więc jak zawsze zachęcam do szybkich działań, by później nie przepłacać za właśnie przecenione tytuły.

Gry na PS4/PS5 w Media Expert

Gry na XSX|S / XOne w Media Expert

Gra na Switcha w Media Expert

Gry na PC w Media Expert

Gry na PS4/PS5 w RTV Euro AGD

Gry na XSX|S / XOne w RTV Euro AGD

Gra na Switcha w RTV Euro AGD

Gry na PC w RTV Euro AGD

Źródło: Cenega

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych