Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2021 14:11
Nioh 2 Remastered
1276V

Nioh 2 Remastered na PS5 za darmo dla posiadaczy gry z PS4. Tytuł można odebrać w sklepie Sony

Od dzisiaj Nioh i Nioh 2 są oficjalnie dostępne na PlayStation 5. Jeśli posiadacie ubiegłoroczną pozycję na PlayStation 4, to od dzisiaj możecie pobrać aktualizację, dzięki której sprawdzicie wersje zatytułowaną „remastered”. Pliki czekają na PlayStation Store.

Nioh Remastered i Nioh 2 Remastered są dostępne na PS5, a Nioh 2 wylądował na komputerach osobistych. Koei Tecmo świętuje premierę kolejnym zwiastunem, a część graczy może odebrać produkcję za darmo – wystarczy posiadać wersję na PS4.

Zainteresowani muszą wejść na PlayStation Store, gdzie znalazła się darmowa aktualizacja. Po dorzuceniu na listę produkcji, otrzymacie możliwość pobrania wersji przygotowanej na PlayStation 5 – w tym wypadku deweloperzy zadbali o poprawę grafiki, wsparcie 120 klatek na sekundę czy też proponują dźwięk 3D.

Oferta obowiązuje także w przypadku dodatków, więc jeśli kupiliście Przepustkę Sezonową lub poszczególne rozszerzenia, to możecie je również odebrać na PS5.

Trzeba jedynie pamiętać, że oferta nie obowiązuje na pierwszy Nioh. Gra również otrzymała ulepszenia, ale w tym wypadku zainteresowani muszą kupić pozycję ponownie. W Sieci pojawiły się już pierwsze oceny ulepszonych wersji.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Nioh 2 Remastered – Edycja kompletna Sony Interactive Entertainment Team Ninja