Vigor z nowymi giwerami, zmodyfikowaną mapą i optymalizacją wydajności. 7 Sezon na zwiastunie

News
1050V
Vigor z nowymi giwerami, zmodyfikowaną mapą i optymalizacją wydajności. 7 Sezon na zwiastunie
Bartosz Dawidowski | 04.02.2021, 09:22

Na rynku strzelanin free-to-play pojawiła się w grudniu na PS5 i PS4 nowa, mocna produkcja. Chodzi o Vigor od Bohemian Interactive, które wcześniej dostępne było wyłącznie na XOne i Switch.

Vigor to ciekawy przedstawiciel swojego gatunku, bo gra oprócz strzelania stawia też na motywy survivalowe. Tytuł po premierze na XOne i Switch wskoczył w grudniu 2020 roku również na PS5 i PS4, a teraz możemy już mówić o kolejnej dostawie zawartości w ramach tej gry.

7 Sezon gry, który już zadebiutował, przynosi przede wszystkim 3 świeże egzemplarze broni (B93 Raffica, M60E3, La Chiave). Zmodyfikowano też odrobinę level design na mapie, pozwalając przez różne poukrywane przejścia, na zmianę w przemieszczaniu się po arenie. Do Vigor powróci też w 7 Sezonie mapa Fisk Fabrikk. Aktualizacja związana z 7 Sezonem zapewniła też optymalizację wydajności i pewne mniejsze gameplayowe poprawki, związane z balansem rozgrywki.

Jak twierdzą twórcy poprawki w zarządzaniu pamięcią, wprowadzone przez patch, mają zmniejszyć liczbę częstotliwość gry i poprawić jakość połączenia z serwerami.

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper