Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.02.2021 13:43
Persona 5 Strikers
671V

Persona 5 Strikers gotowa do premiery na konsolach i PC. Zwiastun fabularnej kontynuacji Persony 5

Zbliżamy się wreszcie do długo wyczekiwanej, angielskiej premiery Persona 5 Strikers, czyli spin-offa i fabularnego sequela Persony 5.

Kontynuacja wydarzeń z Persona 5 niedługo będzie również dostępna w wersji angielskiej. Już 23 lutego 2021 roku Persona 5 Strikers pojawi się w sprzedaży w Ameryce Północnej i Europie. Wcześniej gra była dostępna wyłącznie w Japonii (od lutego 2020 roku) - na PS4 i Switch.

Tym razem w Person 5 Strikers będzie można zagrać nie tylko na PS4 i Switch, ale również na PC (Steam). Tytuł już dorobił się zakładki na platformie cyfrowej dystrybucji Valve. Niestety sama Persona 5 nadal nie jest dostępna w wydaniu pecetowym - miejmy nadzieję, że to się niedługo zmieni.

Poniżej czeka na was najnowszy zwiastun tej fabularnej kontynuacji Persona 5, w której turowe walki zostały zastąpione większą dawką akcji - w formie hack and slashowego mechanizmu walki. Wygląda jednak na to, że produkcja zachowała swój taktyczny charakter. System bitewny ma nadal dawać wiele okazji do przemyślanych zagrywek i kombinowania z demonicznymi mocami.

Tagi: atlus Omega Force Persona 5 Strikers