Sonic 2 nie może czekać. Wkrótce rozpoczną się prace na planie

Filmy i seriale
543V
Sonic 2 nie może czekać. Wkrótce rozpoczną się prace na planie
Iza Łęcka | 29.01.2021, 08:36

Nie możemy mieć pewności, jak pod względem kinowych premier będzie wyglądał 2021 rok, jednak twórcy i aktorzy nie zamierzają siedzieć z założonymi rękami. Prace na planie kontynuacji „Sonic The Hedgehog” rozpoczną się już wkrótce – szczegóły potwierdziła jedna z aktorek.

„Sonic The Hedgehog” nie podbił rynku, ale okazał się na tyle wystarczającym sukcesem dla wytwórni, że Paramount Pictures planuje przedstawić kolejną przygodę znanego bohatera. Film z 2020 roku zainkasował w Stanach Zjednoczonych 148,9 mln, stając się najlepiej zarabiającą adaptacją gry w tym kraju, jednak na całym świecie produkcja wygenerowała zaledwie 306,8 mln dolarów i przegrała z "Detektywem Pikachu" (433 mln dolarów) oraz "Warcraft: Początek" (439 mln dolarów).

Obecnie widzowie mogą oczekiwać kontynuacji przygód Sonica. Aktorka Tika Sumpter, która wcieliła się w rolę Maddie w pierwszej części, potwierdziła, że już w marcu rozpoczną się zdjęcia do filmu, a wszystkie sceny zostaną nagrane w Vancouver oraz Hawajach.

Nie jest to duże zaskoczenie dla osób, które śledzą poczynania Paramount Pictures: wcześniej informowano, że we wskazanym miesiącu wystartują prace nad obrazem ukrytym pod nazwą „Emerald Hill”. Według wiadomości, aktorzy mają zakończyć nagrywanie już w maju.

Obecnie nie wiemy nic o historii, jaką opisywać będzie „Sonic 2”, choć zakończenie pierwszej części mogło rzucić nieco światła na dalsze wydarzenia – na ekranie pojawił się Tails, który prawdopodobnie wyruszył na poszukiwanie niebieskiego jeża.

Sprawdźcie naszą recenzję „Sonic The Hedgehog”. Zgodnie z planami wytwórni, druga odsłona filmu zadebiutuje w kinach 8 kwietnia 2022 roku.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/sonic-the-hedgehog-movie-sequel-begins-shooting-in-march-tika-sumpter-set-to-return/1100-6486852/?

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper