Iza Łęcka Iza Łęcka 29.01.2021 09:03
GTA 6 logo i szalona teoria
6937V

GTA 6 z pokazem na początku lutego? Fani Grand Theft Auto stworzyli następną szaloną teorię

Gracze wyczekujący na zapowiedź GTA 6 snują kolejne domysły, zgodnie z którymi już na początku przyszłego miesiąca Rockstar zapowie nową część Grand Theft Auto. Wydarzenie ma być powiązane ze zbliżającym się Super Bowl.

Od miesięcy czekamy na konkretny ruch Rockstar i zapowiedź GTA 6. Jeśli wierzyć najnowszej teorii entuzjastów marki, pokaz może odbyć się podczas najbliższego Super Bowl (7 lutego). Trzeba jednak pamiętać, że to tylko hipoteza, o jaką pokusili się sympatycy serii.

Ich zdaniem Super Bowl jest idealną okazją do ujawnienia Grand Theft Auto 6, ponieważ słynny mecz odbędzie się w Tampa na Florydzie, a według plotek akcja GTA 6 zaprowadzi graczy właśnie do tego stanu. Poprzednie Super Bowl odbyło się w Miami na Florydzie i właśnie to miasto był inspiracją dla GTA: Vice City. Nawiązując do ostatnich plotek, zgodnie z którymi gracze mają trafić do Vice City (Miami) lub do Tampa, przedstawienie gry mogłoby się odbyć podczas imprezy rozgrywającej się w tym stanie.

Co ciekawe, zdaniem graczy Rockstar już w ubiegłym roku teaserował nadciągającą prezentację. Podczas audycji ostatniego Super Bowl wykorzystano czcionkę, grafiki, a także mapę, którą gracze łatwo połączyli z GTA: Vice City. Wszystkie nawiązania zobaczycie na poniższym filmie.

To nie koniec dalszych teorii: podczas Super Bowl wystąpi kanadyjski piosenkarz The Weeknd, który w zeszłym roku zaprezentował teledysk „The Weeknd's Blinding Lights” – na nim przez sekundę pojawił się napis „GTA 6 Trailer”. Według hipotezy piosenka mogłaby być motywem przewodnim Grand Thet Auto 6. Scenę z rzekomym teaserem zobaczycie na poniższym materiale (56 sekunda teledysku).

Czy wszystkie wysnute wnioski są choć w małym stopniu prawdziwe? Nie jestem pewna, ale nie ulega wątpliwości, że fani Rockstar są niezwykle zdeterminowani, by przyspieszyć nieco bieg wydarzeń i odnaleźć rzekome wskazówki, które mogłyby prowadzić do zapowiedzi GTA 6.

Warto przypomnieć, że według ostatniej plotki, Rockstar pracuje nad odświeżeniem trylogii GTA. Sprawdźcie także zbiór różnych niepotwierdzonych informacji o GTA 6.

Źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-fans-think-gta-6-announcement-happening-super-bowl/

Tagi: Grand Theft Auto Grand Theft Auto 6 GTA 6 Rockstar Super Bomberman R Take-Two