Switch zachwyca w nowej limitowanej wersji. Pakiet Monster Hunter Rise z konsolą

News
1682V
Switch zachwyca w nowej limitowanej wersji. Pakiet Monster Hunter Rise z konsolą
Bartosz Dawidowski | 01.02.2021, 07:12

Monster Hunter Rise to jedna z najważniejszych premier na Nintendo Switch w 2021 roku. Nie dziwi więc stworzenie specjalnej wersji konsoli przy okazji wydania gry.

Monster Hunter Rise trafi na Switch już 26 marca 2021 r. Nintendo i Capcom znowu postanowiły podgrzać atmosferę przed tą wyczekiwaną premierą exclusive'a. Na japońskim, oficjalnym profilu twitterowym Nintendo ujawniono edycję limitowaną Switch - oczywiście z motywami graficznymi z Monster Hunter Rise. Do dyspozycji będzie też Kontroler Pro w limitowanym wydaniu.

Kupując pakiet Nintendo Switch + Monster Hunter Rise dostajemy konsolę w specjalnym wydaniu wraz z zainstalowanym Monster Hunter Rise oraz pięknie wyglądającą stację dokującą. Jak całość prezentuje się na zdjęciach możecie się przekonać w naszej galerii poniżej. To zdecydowanie jedna z ładniejszych edycji limitowanych Nintendo Switch i możemy tylko trzymać kciuki, by była oferowana również na rynku europejskim i amerykańskim. Póki co wydanie takiego Switcha zapowiedziano tylko dla Japonii.

Przypominam przy okazji, że niedawno opublikowano demo Monster Hunter Rise. Niestety nie obyło się bez problemów z działaniem serwerów.

Źródło: https://www.dualshockers.com/monster-hunter-rise-limited-switch/

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper