Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2021 15:19
Raya i ostatni smok
1335V

Raya i ostatni smok na pełnym zwiastunie. Disney pokazuje nową animację

„Raya i ostatni smok” otrzymała pełny zwiastun i animacja wygląda świetnie. To może być kolejna mocna produkcja dostępna w katalogu Disney+. Poznaliśmy także szczegóły debiutu.

„Raya i ostatni smok” miało trafić 9 kwietnia do kin, ale jak wiadomo wydarzenia na świecie sprawiły, że między innymi Disney zdecydował się odświeżyć swój plan. Teraz animacja będzie dostępna od 5 marca w Disney+, ale widzowie będą musieli dopłacić do produkcji – korporacja zaoferuje historię w ramach Disney Premier Access (29.99 dolarów). W taki sam sposób dystrybuowano „Mulan”.

Produkcja ma szansę trafić na wielki ekran do niektórych krajów, ale jak wiadomo w Polsce aktualnie nie możemy liczyć na taką propozycję i w zasadzie nawet na dostęp do Disney+. Według plotek, premiera platformy ma odbyć się w naszym kraju jeszcze w tym roku, ale wciąż czekamy na szczegóły.

W „Raya i ostatni smok” poznamy historię tytułowej bohaterki, która chce zjednoczyć mieszkańców krainy Kumandra – jej zadaniem jest odnalezienie legendarnej postaci. Pierwszy materiał zdradza sporo, ale jestem przekonany, że historia zainteresuje wielu widzów.

Sprawdźcie naszą recenzję „Co w duszy gra”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Disney disney+ Raya i ostatni smok trailer zwiastun