Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.01.2021 16:01
Bayonetta 3 2021
768V

Bayonetta 3 wyjdzie w 2021 roku? Platinum Games zapowiada wydanie nowej gry w tym roku

Platinum Games jest jednym z najlepszych producentów gier na rynku i niemalże każda produkcja jakiej się dotknie, zamienia się w złoto i istnego klasyka gatunku. Już w 2021 roku firma zamierza wydać swój kolejny tytuł.

Każdy kto choć raz zagrał w tytuł stworzony przez Platinum Games wie, że jest to doświadczenie niezwykłe, a dbałość z jaką producent dba o swoje dzieła jest równie imponująca. 

Na oficjalnej stronie Platinum 4, gdzie od pewnego czasu firma prezentuje swoje zapowiedzi, pojawiła się mała, aczkolwiek znacząca aktualizacja - jedyny nieujawniony jeszcze projekt ma mieć swoją premierę w 2021 roku. Ostatnio zaś sam Hideki Kamiya mówił o tym, że nie mamy się co martwić o Bayonettę 3, gdyż ta wciąż powstaje i ma się całkiem dobrze.

Jeśli chodzi o niezapowiedziany projekt, ten jest tworzony z wielkim i uznanym wydawcą, a więc mamy tylko dwie możliwości - albo będzie to Bayonetta 3 albo nowy NieR tworzony ze Square Enix. Ta druga opcja jest nieco wątpliwa, ze względu na to, iż niebawem zadebiutuje remaster pierwszej odsłony.

Tagi: 2021 bayonetta 3 Nintendo Platinum Games