Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.01.2021 23:29
Dying Light 2
5015V

Dying Light 2 - wyciekła edycja kolekcjonerska! Pokazano figurkę, okładkę i gadżety. Gra zmierza na PS4 i XONE

Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające edycję kolekcjonerską Dying Light 2. Znajduje się w niej naprawdę wiele świetnych przedmiotów i według danych - została wyceniona na 210 euro.

Świetnie ten dzień się zakończył - do sieci właśnie trafiła grafika prezentująca edycję kolekcjonerską z gry Dying Light 2. Dzięki niej możemy dowiedzieć się co nieco nt. nadchodzącego tytułu Techlandu, który niebawem osobiście przedstawi więcej szczegółów dotyczących pełnoprawnej kontynuacji świetnie przyjętej "jedynki".

W skład edycji kolekcjonerskiej wejdzie:

  • Pudełkowa wersja gry;
  • Art book;
  • Steelbook;
  • Figurka przedstawiająca bohatera oraz zmutowanego zarażonego;
  • Mapa przedstawiająca sekrety Dying Light 2;
  • Latarka UV;
  • Naklejki lepiej widoczne dzięki ww. latarce.

Nie ulega wątpliwości, że najdroższa edycja Dying Light 2 oferuje masę gadżetów - na pierwszy rzut oka figurka prezentuje się bardzo dobrze, a latarka potrafiącą m.in. ujawnić substancje organiczne w ciemności czy zweryfikować autentyczność dokumentów, może niejednemu z nas się przydać. Pytanie tylko - na ile takie przyjemności zostaną wycenione? Według czeskiego sklepu Xzone - 210 euro.

To, co jednak zwróciło moją szczególną uwagę, to fakt, iż Dying Light 2 koniec końców trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One, co tylko potwierdza poniższe zdjęcie zawartości edycji kolekcjonerskiej. Techland nie zrezygnował z past-genów, więc miejmy nadzieję, że ich produkcja będzie lepiej dopracowana na przestarzałe już sprzęty. Raczej nikt z nas nie chce powtórki z Cyberpunka 2077.

Dajcie znać, jak oceniacie okładkę DL2 w wersji Deluxe Edition? Dla mnie bomba!

Źródło: https://www.psu.com/news/dying-light-2-collectors-edition-leaks-suggests-release-info-and-news-is-due-soon/

Tagi: Dying Light 2 Edycja Kolekcjonerska Techland