Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.01.2021 18:15
Peaky Blinders
2085V

Marka Peaky Blinders zostanie zakopana po 6. sezonie? Fani mogą odetchnąć z ulgą dzięki nowym informacjom

Steven Knight, twórca Peaky Blinders, przedstawił swoje plany dot. marki. Fani rodziny Shelby mogą odetchnąć z ulgą.

Zakończenie serialu Peaky Blinders zbliża się do nas malutkimi kroczkami. Twórcy musieli niejednokrotnie wstrzymywać prace na planie przez koronawirusa (według wypowiedzi twórcy produkcji - mają już około rok opóźnienia). Wielu fanów rodziny Shelbych zadaje sobie od pewnego czasu pytanie: "czy marka Peaky Blinders zostanie zakopana po finałowym, szóstym sezonie?"

Na pytanie postanowił odpowiedzieć Steven Knight, twórca produkcji, który jasno dał do zrozumienia, że planuje - po finałowym sezonie serialu - wciąż rozwijać markę. Obecnie rozwija film, ale ma również parę planów dot. ewentualnych seriali, ale jak na razie nie jest w stanie nawet wytłumaczyć, czy będą one spin-offami:

Jesteśmy w fazie rozwoju [filmu - dop.red.]. To w pełni ukształtowany pomysł, który ma początek, środek i koniec. I myślę, że to będzie odpowiednie zakończenie historii opowiadanej do tej pory. A z tego wynikną [nowe] rzeczy. Nie nazywam ich spin-offami, ale będą to kolejne seriale telewizyjne, które, mam nadzieję, będą dalej opowiadać historię tej części społeczeństwa i rodziny Shelby.

Najwięksi fani Peaky Blinders mogą odetchnąć z ulgą. Istnieje spora możliwość, że rodzina Shelby nie powie ostatniego słowa w szóstym sezonie serialu.

 

Źródło: https://www.serialowa.pl/270834/peaky-blinders-sezon-6-film-koniec/

Tagi: film peaky blinders sezon 6 spin-offy