Nowe Metro nie może czekać. 4A Games rozpoczęło nagrywanie sesji motion capture

Gry
1295V
Nowe Metro nie może czekać. 4A Games rozpoczęło nagrywanie sesji motion capture
Iza Łęcka | 21.01.2021, 08:16

Deweloperzy z 4A Games potwierdzili powstanie nowej gry z serii Metro i wiele na to wskazuje, że prace nad tytułem przebiegają niezwykle sprawnie. Studio rozpoczęło nagrywanie sesji motion capture do wciąż niezapowiedzianej produkcji.

4A Games funkcjonuje od 15 lat, w tym czasie zespół stworzył 3 główne odsłony serii Metro oraz opracował 2 odświeżenia. Twórcy przygotowali jeszcze jedną grę na gogle VR, ale skupiając się na oczekiwaniach sympatyków i wydawcy, to nowa historia osadzona w uniwersum Dmitrija Głuchowskiego powinna być obecnie priorytetem.

Nowe Metro zostało zapowiedziane już kilka miesięcy temu i zapowiada się na interesujący projekt – 4A Games opracuje kampanię, tymczasem Saber Interactive zadba o tryb sieciowy. Możemy mieć pewność, że deweloperzy są gotowi do kolejnego etapu prac nad fabułą, bowiem wczoraj potwierdzono przygotowanie sesji motion capture.

Oczywiście nie powinniśmy spodziewać się zbyt szybkiej premiery nowej produkcji osadzonej w postapokaliptycznym świecie, jednak 4A Games umiejętnie zwiększa zainteresowanie graczy, potwierdzając prace nad kluczowym elementem tytułu. W 2021 roku Metro Exodus trafi na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, ale możemy podejrzewać, że Embracer Group skorzysta jeszcze z okazji, by przedstawić światu najnowsze Metro.

Źródło: Twitter:4AGames

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper