Roger Żochowski Roger Żochowski 04.05.2012 09:04
Piątki z PS Vita: 31 kodów do upolowania!
1413V

Piątki z PS Vita: 31 kodów do upolowania!

Portal znów przybrał błękitne barwy, a to oznacza, że przyszedł czas na kolejny Piątek z PS Vitą. Jak zwykle do zgarnięcia czeka 31 kodów - jeden na pełną grę i 30 na DLC. W rozwinięciu szczegóły dzisiejszego polowania.

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita oraz kody na DLC.


Kody na dodatkową zawartość tym razem będziemy rozdawali co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 14:00. Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku pełnej gry zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych). Trzeba być więc czujnym.

 

 

30 x DLC Hustle Kings Time Savers

 

W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 30 kodów na DLC do gry Hustle Kings. Dodatek o nazwie Time Savers pozwala na odblokowanie wszystkiego co jest do zdobycia w grze (zadania, kije, bile itd.).  Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 14:00.

 

 

Kod na pełną wersję Everybody's Golf!

 

Waszym drugim celem jest jak co tydzień odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Everybody's Golf Powodzenia!

Tagi: piątki z ps vita playstation vita Sony