Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2021 18:19
Project: Mara od twórców Hellblade
6654V

Project: Mara od twórców Hellblade z fotorealistyczną grafiką? Ninja Theory zdradza pierwsze szczegóły

Twórcy Hellblade opracowują kilka produkcji, ale przynajmniej aktualnie deweloperzy z Ninja Theory nie śpieszą się z prezentacją gier. Dzisiaj jednak otrzymaliśmy bardzo ciekawy materiał, na którym Tameem Antoniades opowiada o Project: Mara.

Najbardziej wyczekiwaną grą Ninja Theory jest Hellblade 2, ale nie możemy zapomnieć, że deweloperzy przygotowują jeszcze między innymi Project: Mara. Dzisiaj Tameem Antoniades postanowił opowiedzieć o tytule, ale również o samej pracy w zespole Microsoftu.

Produkcja została osadzona w jednej lokacji – apartamencie. Miejsce istnieje w rzeczywistości, a Ninja Theory zajęło się kompletnym przeniesieniem miejscówki do cyfrowego świata. Na materiale zobaczycie porównania rzeczywistości z grą i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę interesująco.

Ninja Theory dąży do prawdziwego doświadczenia, które nie zapewni poczucia grania w grę lub oglądania filmu. Trzeba jednocześnie podkreślić, że Project: Mara ma tak naprawdę za zadanie pokazać, jak deweloperzy będą w nowy sposób projektować swoje gry – zespół teraz będzie kreować systemy, które tworzą dane obiekty. Twórcy chcą w przyszłości zachwycać oprawą i prezentować zupełnie nową jakość.

Project Mara - porównanie - gra vs rzeczywistość 1

Project Mara - porównanie - gra vs rzeczywistość 2

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ninja Theory Project: Mara Xbox Game Studios