Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2021 14:29
Rustler (Grand Theft Horse)
670V

Rustler (Grand Theft Horse) na zabawnym zwiastunie. Twórcy szykują graczy na rozgrywkę

Już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na rynku niezwykle interesująca produkcja, która trafi w serca wszystkich fanów klasycznych odsłon serii GTA. Rustler (Grand Theft Horse) otrzymał zabawny zwiastun potwierdzający premierę w programie Wczesnego Dostępu.

Pod koniec zeszłego roku twórcy Rustler (Grand Theft Horse) zachęcali do wypróbowania prologu oraz potwierdzili premierę w 2021 roku, a teraz otrzymaliśmy pozytywną wiadomość. Już 18 lutego odbędzie się premiera produkcji w programie Wczesnego Dostępu.

To dopiero początek długiej podróży, ale Rustler (Grand Theft Horse) zostanie przedstawione szerszemu gronu odbiorców, a deweloperzy będą mogli wykorzystać informacje zwrotne od graczy, by znacząco rozbudować pozycję.

Studio przygotowało nawet nowy zwiastun Rustler (Grand Theft Horse), który zawiera kilka ciekawych motywów – beatboxerzy, kradzież konia, ograniczenie prędkości czy też strzał w „oko”. Takich elementów na pewno nie zabraknie w grze studia Jutsu Games.

Ja mam tylko nadzieję, że zespół prędko poradzi sobie z oczekiwaną rozbudową pozycji, a w niedalekiej przyszłości Rustler (Grand Theft Horse) będzie mogło trafić na konsole.

Źródło: Informacja prasowa: PR Outreach

Tagi: Rustler Rustler (Grand Theft Horse) wczesny dostęp