Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.01.2021 18:04
Mechanicy Netflix
1149V

Mechanicy. Netflix szykuje nowy sitcom, którego gwiazdą został sam Kevin James

Netflix stracił w ostatnim czasie kilka bardzo ważnych sitcomów, które odpłynęły do HBO Max, jednakże firma nie zamierza się poddawać i już szykuje swoje własne produkcje z gwiazdorskimi obsadami. Jedną z nich mają być Mechanicy z Kevinem Jamesem w roli głównej!

Jeśli lubujecie się w dobrych aczkolwiek głupkowato śmiesznych filmach i serialach komediowych, na pewno kojarzycie wspomnianego wyżej Kevina Jamesa.

Sympatyczny aktor znany jest z między innymi takich produkcji jak Diabli nadali, Duże dzieciHitchPiksele, gdzie całkiem dobrze sprawdzał się jako gość niosący większość humoru i jakości na swoich barkach. W przypadku nadchodzącego serialu Mechanicy, może być podobnie - Kevin James będzie tu jednym z najsłynniejszych aktorów komediowych i swoimi tekstami oraz sposobem grania może pociągnąć całość w stronę sukcesu.

Produkcja Netfliksa opowiadać będzie bowiem o drużynie występującej w zawodach NASCAR, która z totalnego dna chce przebić się do najlepszej dziesiątki. Premierę zaplanowano na 15 lutego, zaś dziś możemy zobaczyć zwiastun z polskimi napisami.

Źródło: YouTube/Netflix

Tagi: Mechanicy Netflix serial sitcom zwiastun