Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.01.2021 08:30
Xbox podsumowanie stycznia
592V

Xbox podsumowuje dotychczasowe wydarzenia 2021 roku! Sprawdźcie najnowsze wideo od Microsoftu

Od początku roku minęły prawie 3 tygodnie, ale trzeba sobie powiedzieć wprost - w branży gier nie działo się wiele. Niemniej, warto przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce. 

Początek roku to zawsze okres niespecjalnie przychylny graczom - nie możemy bowiem liczyć na dużo głośnych premier i prawdopodobnie przyjdzie nam na nie poczekać nieco dłużej (przyszły tydzień zapowiada się dość zwyczajnie). Nie oznacza to jednak, że w świecie Xboksa nie dzieje się kompletnie nic. Wystarczy przecież wspomnieć obszerną listę tytułów, które trafią do usługi Game Pass.

I nie była to bynajmniej jedyna rzecz, jaka wydarzyła się w minionych tygodniach. Wszystkie możemy zobaczyć na specjalnym podsumowaniu od ekipy Xboksa - "This Week On Xbox". Twórcy cyklu zrobili sobie noworoczną przerwę, ale wreszcie wrócili, dzięki czemu w bardzo przystępny sposób możemy przyjrzeć się temu, co mogło nas ominąć przez ostatnie kilkanaście dni. Dostaliśmy swoiste podsumowanie dotychczasowych spraw w 2021 roku. 

Klasycznie pojawiły się informacje o nowych grach (np. Scott Pilgrim vs. The World: Complete Edition czy Curse of the Dead Gods), kilka głośnych zapowiedzi oraz informacje o tym, jakie promocje trwają oraz co działo się na łamach Xbox Game Pass. Jeśli więc szukacie szybkiego podsumowania, bo podobnie jak twórcy cyklu, mieliście przerwę od branży - koniecznie rzućcie okiem na przygotowane wideo

Źródło: https://www.youtube.com/c/xbox/

Tagi: gry Microsoft Xbox