Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.01.2021 12:22
FIST PC
1068V

FIST: Forged in Shadow Torch trafi też na PC i PS5. Gra wygląda pięknie z ray tracingiem

Chińczycy ostatnio pokazali jak wiele potrafią przy okazji premiery Genshin Impact. Teraz Państwo Środka ma okazję się popisać przy FIST: Forged in Shadow Torch, które zapowiada się rewelacyjnie.

Twórcy FIST: Forged in Shadow Torch, które opisywane jest jako Metroidvania, postanowili przypomnieć nam o sobie. Po fabularnym zwiastunie, który oglądaliśmy dzięki inicjatywie PlayStation Indies, teraz pora na atrakcje szykowane w pecetowej wersji tej gry.

Poniższy filmik przedstawia nie tylko pierwszy gameplay z pecetowego wydania FIST. To również pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć działanie ray tracingu w tej produkcji. Wygląda to oczywiście pięknie, chociaż zapewne wysokie wymagania sprzętowe przy włączonym ray tracingu przyprawią wielu o palpitacje serca (rekomendowane wymaganie nie zostały jeszcze ujawnione). Oprócz ray tracingu gra obsłuży na PC też DLSS - wszystko już w dniu premiery.

W FIST: Forged in Shadow Torch mamy zagrać już w kwietniu 2021 roku. Niestety gra nadal nie dorobiła się dokładnej daty premiery. Wiadomo natomiast, że tytuł wskoczy jednocześnie na PC, PS4 i PS5.

Tagi: Bilibili F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch TiGames