Sony ujawnia najchętniej pobierane gry z PS4 i PS5. Wiedźmin 3 wśród hitów 2020 roku

News
3907V
Sony ujawnia najchętniej pobierane gry z PS4 i PS5. Wiedźmin 3 wśród hitów 2020 roku
Wojciech Gruszczyk | 13.01.2021, 18:56

Sony opublikowało listy najchętniej pobieranych gier 2020 roku i choć zestawienia są zdominowane przez typowe „tasiemce”, to jednak wśród tytułów można znaleźć kilka niespodzianek. Posiadacze konsol PlayStation wciąż chętnie grają w Wiedźmina 3: Dziki Gon.

W 2020 roku zadebiutowało wiele ciekawych produkcji, a cyfrowa dystrybucja cieszyła się rekordowym zainteresowaniem, więc naprawdę warto sprawdzić zestawienie przedstawione przez Sony. Firma nie publikuje informacji o „najchętniej kupowanych grach”, ale przedstawione dane dają do myślenia.

Wśród najchętniej pobieranych tytułów wciąż królują trzy marki: Call of Duty, FIFA, GTA, ale warto również zauważyć, że posiadacze konsol Sony bardzo chętnie sięgali po ekskluzywne pozycje na PlayStation 4.

Na liście z PS4 w Europie wciąż znajduje się Wiedźmin 3: Dziki Gon, który jak wiadomo dopiero w przyszłym roku otrzyma bezpłatną aktualizację do najnowszych konsol, więc może pozycja powróci, ale już w zestawieniu gier z PS5?

Na PlayStation 5 warto zwrócić uwagę na bardzo dobre wyniki Ubisoftu – Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Immortals Fenyx Rising oraz nawet Tom Clancy’s Rainbow Six Siege trafiły do TOP 10 na Starym Kontynencie.

PS5 - najchętniej pobierane gry PlayStation Store

PS4 - najchętniej pobierane gry PlayStation Store

PSVR - najchętniej pobierane gry PlayStation Store

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/01/13/playstation-store-top-downloads-of-2020/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych