Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2021 09:39
God of War PS5 Kratos Sony
2981V

God of War Ragnarok potrzebuje wsparcia. Twórca The Last of Us 2 dołącza do zespołu

W 2021 roku powinniśmy zagrać w nową część serii God of War, tymczasem na początku roku Santa Monica Studio poszukuje nowych pracowników, którzy pomogą dokończyć prace nad grą. Ekipę wzmocnił Beau Anthony Jimenez.

Ogromną niespodzianką jednego z zeszłorocznych pokazów Sony był teaser nowej przygody Kratosa. Od tego czasu czekamy na konkrety dotyczące produkcji – te powinny nadejść w niedalekiej przyszłości, gdyż gra jest zgodnie z założeniami datowana na 2021 rok.

Najbliższe kilka miesięcy najpewniej będzie dla pracowników Santa Monica Studio niezwykle intensywnym czasem, podczas którego pozycja zostanie dopracowana. Nie oznacza to jednak, że producenci się nie wzmacniają - do szeregów amerykańskiego przedsiębiorstwa dołączył Beau Anthony Jiminez, który pomoże w opracowaniu dźwięku.

Jednymi z najgłośniejszych pozycji, przy których deweloper miał udział są The Last of Us 2 oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, natomiast wcześniej rozwijał on udźwiękowienie w takich produkcjach jak The Witness, Destiny 2 czy też Ori and the Blind Forest.

Zmiana w zespole jest jak najbardziej interesująca. Jiminez pracował już nad kilkoma grami, które wyróżniały się oprawą audio, więc jego umiejętności mogą zostać umiejętnie wykorzystane przez Santa Monica Studio.

Źródło: Twitter: Beau Anthony Jimenez

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment