Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2021 07:00
Nowości w tym tygodniu Scott Pilgrim vs the World: The Game - Complete Edition
1019V

Nowe gry na PS4 i PS5 promowane przez Sony. Wspomniano o promocji

Styczeń rozkręca się niezwykle powoli, ale już w tym tygodniu możemy liczyć na kilka nowych tytułów, które będą dostępne na PS4 i PS5. Redakcja brytyjskiego PlayStation przedstawiła materiał zapowiadający premiery.

Styczeń 2021 roku nie jest najintensywniejszym okresem dla naszej branży, bowiem wciąż oczekujemy na znakomite i nowe pozycje, które mogą zainteresować wielu graczy. W najbliższych dniach na PlayStation 4 i PlayStation 5 zadebiutują: Scott Pilgrim vs the World: The Game - Complete Edition, Five Nights at Freddy's: Core Collection i MXGP 20.

Nie są to nadal najokazalsze produkcje miesiąca, alej tym razem możemy sięgnąć po nowe propozycje – w zeszłym tygodniu na rynku nie debiutowały żadne nowości, więc PlayStation Access promowało usługi Sony. Pamiętajcie o wciąż trwającej promocji na PlayStation Store, ponieważ w styczniowej ofercie znalazło się wiele interesujących produkcji, które kupcie w znacznie niższej cenie. 

Planujecie zakup gier z przedstawionej listy, a może czekacie na ciekawsze pozycje z drugiej połowy stycznia? Trzeba przyznać, że początek roku nas nie rozpieszcza.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowości playstation 4 PlayStation 5 PS4 PS5 Sony